Bozburun – Selimiye – Bozburun (7 Gece 8 Gün) | Eylül 2023

Süre

7 Gece / 8 Gün

Max Kişi

10

Min Yaş

+12

Tatil Türü

Kabin Kiralama

Marmaris’in İncisi Bozburun

Türkiye’nin güneybatısında yer alan bu şirin belde, adını boz renkteki dağlarından almaktadır. Bozburun, Türkiye’nin en nadide yerleşimlerinden biridir. Bozburun Yarımadası tüm gizemi ve cazibesi ile sizleri bekliyor…

Bozburun’a nasıl gidilir?

Havayolu ile ulaşım: Bozburun’a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı’dır.

Havalimanı servislerini kullanarak Marmaris Otogar’a ulaştıktan sonra Marmaris Otogar’dan hareket eden dolmuş ve belediye otobüsleriyle Bozburun’a ulaşalabilirsiniz.

Ayrıca havalimanından özel araç ya da transfer ayarlayarak da Bozburun’a direkt ulaşabilirsiniz.

Karayolu ile ulaşım: Bozburun’a şehirlerarası otobüslerin direkt seferleri bulunmadığından Marmaris’e otobüsle ulaştıktan sonra Marmaris Otogar’dan dolmuşla Bozburun’a gelebilirsiniz.

Bu Tura Ait Diğer Tarih ve Fiyatları Görmek İçin Tıklayın!

Dahil/Hariç

  • Her kabinde ayrı duş ve tuvalet bulunmaktadır.
  • Satın aldığınız gün ücretsiz iptal edebilirsiniz.
  • Tek kişi farkı ( Single Supplement ) ’dır.
  • Satın almanızdan itibaren 7 gün geçtikten sonra yapılan iptal sonrasında ücret iadesi yapılmaz.
  • Satın almanızdan itibaren 7 gün geçtikten sonra yapılan iptal sonrasında ücret iadesi yapılmaz.
  • Kaptanlar deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.
  • Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır.
  • 12 yaş altı çocuklar tekneye kabul edilmez. Çocuklu aileler için özel yat kiralama seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.
  • Klimalı teknelerde jeneratörü efektif kullanabilmek adına klima günde 8 saate kadar çalıştırılır. Klimanın limanlarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

Tur Planı

Gün 1 Bozburun Limanı, Adaboğazı

Tekneye varış sonrasında liman kayıt işlemlerinin ardından mavi yolculuk ve tekne hakkında bilgilendirme yapılır. Ardından Adaboğazı’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği, meyve ikramı ve geceleme Adaboğazı’nda yapılır.

Gün 2 Çanak Limanı, Aktur, Dimitri

 Kahvaltının ardından Çanak Limanı’na hareket edilir.  Öğle yemeğinin ardından  Aktur’a doğru demir alnır. Yüzme molasından ve 5 çayının ardından Dimitri Koyu’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Dimitri Koyu’nda yapılır.

Gün 3 Hurmalı Koy, Bencik

Dimitri Koyu’nda yapılan kahvaltının ardından Hurmalı Koy’a doğru hareket edilir. Öğle yemeğinden sonra Bencik Koyu’na demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı ardından geceleme Bencik Koyu’nda yapılır.

Gün 4 İnbükü, Selimiye

Kahvaltıdan sonra İnbükü’ne doğru hareket edilir. Öğle yemeğinin ardından, sonraki durağımız olan Hisarönü Körfezi'nin derinliklerindeki Selimiye'ye varılır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı ardından geceleme Selimiye’de yapılır.

Gün 5 Kameriye Adası, Dirsekbükü

Sabah kahvaltısının ardından Kameriye Adası'na doğru yola çıkılır. Öğle yemeğinden sonra Dirsekbükü’ne doğru demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı ve geceleme Diresekbükü’nde yapılır.

Gün 6 Tavşanbükü, Kızılada

Kahvaltıdan sonra sonra Tavşanbükü'ne doğru hareket edilir. Öğle yemeğinden sonra Kızılda’ya doğru demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği ve meyve ikramının ardından misafirlerimiz geceyi Kızılada’da geçirir.

Gün 7 Akvaryum Koyu veya Çomçalık

Sabah kahvaltısının ardından Akvaryum Koyu’na doğru hareket edilir. Burada alınan öğle yemeğinden sonra Çomçalık’a doğru demir alınır. Yüzme molası ve 5 çayının ardından akşam yemeği, meyve ikramı ve geceleme için Çomçalık Koyu’nda veya Akvaryum’da kalınır.

Gün 8 Bozburun Limanı

Sabah kahvaltı hazırlanırken Bozburun Limanı’na doğru hareket edilir. Bozburun Limanı’nda yapılan kahvaltının ardından mavi yolculuğumuz sona erer. Bir başka mavi yolculukta görüşmek üzere.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Fiyat
19,500.00
Rezervasyon Formu
Talep Formu
2
19,500.00
0.00
Seçilen Tur Sayısı
Toplam
Kişi sayısı "Kabin Kiralama" kategorisinde geçerlidir.
Tekne sayısı "Özel Yat Kiralama" kategorisinde geçerlidir.
2
19,500.00
0.00